Darmowa dostawa od 100 zł brutto do automatu Paczkomat Inpost / darmowa dostawa od 200 zł brutto kurierem DPD / GLS / Pocztex

 

Kamera samochodowa MIO MIVUE 955WD DUAL przód+tył

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 999,00 zł 999.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Mio
Kod produktu: MMI955WDUAL

Opis

Rejestrator trasy MIO MiVue 955WD Dual

Wideorejestratory MIO MiVue

To najwyższa półka i lider wśród wideorejestratorów na świecie. Ten tajwański producent swoją dominującą pozycję zawdzięcza produkcji stabilnych w działaniu urządzeń najwyższej jakości, która jest w stanie zadowolić najbardziej wymagających klientów. Atutami kamer Mio są również autorskie technologie jak Mio Night Vision, najwyższej klasy sprawdzone komponenty, mnogość dostępnych funkcji ułatwiających życie kierowcy oraz atrakcyjny design.

Mio Mivue 955WD – Profesjonalna kamera przód + tył nagrywająca w rzeczywistej rozdzielczości 4k (kamera przednia), 2k (kamera tylna), z autorskim sensorem MIO z najwyższej klasy trybem HDR. Funkcja dostępna dla rozdzielności aż 2K. Sterowanie nigdy nie było tak proste, komunikaty głosowe oraz komunikacja wifi z telefonem to wygoda dla wymagającego użytkownika.

Zalecamy zakup dedykowanej, wzmocnionej karty pamięci do rejestratora trasy Mio MiVue 955WD Dual.

Główne cechy:

 • Menu w języku polskim dla wygodnej obsługi
 • Nagrywanie w pętli zapewnia ciągłość rejestrowanych materiałów.
 • Produkt nowy, oryginalnie zapakowany, gwarancja jakości
 • Technologia obrazu Mio Night Vision Ultra dla doskonałej jasności i klarowności nagrania nawet w słabym oświetleniu.
 • Obsługa komend głosowych (w języku angielskim) ułatwiająca korzystanie z urządzenia.
 • Kamera tylna (MiVue™ E60) posiadająca sensor optyczny STARVIS™ z czujnikiem ruchu oraz dedykowany System RCW ostrzegający o kolizji wstecznej.
 • Sensor Mio Ultra o rozmiarze 1.7 raza większym od tradycyjnych sensorów, zapewniający wyjątkową jakość obrazu.
 • Ekstremalna wyrazistość obrazu 4K - Nagrywanie w rozdzielczosci 4K 2160P Ultra High Definition (kamera przednia)
 • Nagrywanie w rozdzielczości 2K 1440P HDR (kamera tylna)
 • Jeszcze bardziej czytelne tablice rejestracyjne dzieki HDR - 2K 1440P/30fps z HDR (kamera przód i tył)
 • Idealnie płynny obraz nawet przy dużych prędkościach, nagrywanie 60 kl/sec, w rozdzielczości 1440P
 • Ostrzeżenie przed odcinkowym pomiarem prędkości - pokazuje dystans oraz czas w sekundach do zbliżającego się fotoradaru
 • GPS - Ostrzeżenia o fotoradarach - Wbudowana baza fotoradarów z opatentowanym systemem inteligentnych ostrzeżeń.
 • Kąt widzenia 140°, zapewniający szeroki zasięg obserwacji (kamera przód i tył)
 • Zintegrowany moduł Wi-Fi umożliwiający szybką transmisję danych i połączenie z aplikacją mobilną.
 • Wbudowany moduł GPS rejestrujący lokalizację i prędkość pojazdu
 • 3-osiowy sensor przeciążeń (G-Sensor) wykrywający nagłe zmiany ruchu i wstrząsy, aktywujący nagranie awaryjne.
 • Tryb parkingowy – aktywuje nagrywania awaryjne w przypadku wykrycia ruchu oraz/lub wstrząsu.

Mio Night Vision Ultra

Korzystając z najnowocześniejszej technologii Mio™ Night Vision Ultra masz gwarancje idealnej jasności i płynności nagrania. Profesjonalna technologia automatycznego dostrajania obrazu i szklane soczewki zapewnią iż Twój film będzie odpowiednio doświetlony.

MiVue™ 955WD jest wyposażony w Sensor Mio Ultra, który zapewnia wyjątkową klarowność obrazu i niezwykle żywe kolory podczas nagrywania w esktremalnie słabych warunkach oświetleniowych.

Mio Sensor Ultra

MiVue™ 955W zapewnia oszałamiającą jakość obrazu wideo dzięki 1/1.8" większy sensor, który jest 1,7 raza większy niż zwykły sensor. W porównaniu z mniejszymi przetwornikami obrazu, 1/1.8" wiekszy sensor zapewnia wyjatkową klarowność obrazu i niezwykłe żywe kolory, podczas nagrywania jaśniejszego wideo przy słabym oświetleniu.

Przekrocz swoje oczekiwania: Ekstremalna wyrazistosc obrazu 4K - Nagrywanie w rozdzielczosci 4K 2160P Ultra High Definition (kamera przednia)

MiVue™ 955W zapewnia ekstremalną wyrazistość dzięki rozdzielczości 4K, która to jest czterokrotnie wyższa niż rozdzielczość Full HD. Dzięki nagraniu 4K, każdy szczegół może być powiększony i nadal widoczny, chroniąc Twoje bezpieczeństwo jazdy w doskonały sposób.

Jeszcze bardziej czytelne tablice rejestracyjne - Nagrywanie dla najbardziej wymagających.

Dzięki zastosowaniu funkcji HDR (High Dynamic Range) Mio MiVue 955WD rejestruje 30 klatek w rozdzielczości 2K 1440P zarówno dla kamery przedniej jak i tylnej. Pozwala to na odczytanie tablic rejestracyjnych pojazdów nawet w ekstremalnie trudnych warunkach oświetleniowych.

Kryształowo czysty obraz wideo nawet przy dużych prędkościach

MiVue™ 955W zapewnia nagrywanie materiałów filmowych 2K 1440P z szybkością 60 klatek/s (kamera przednia). W porównaniu z szybkością nagrywania 30 klatek/s, ta podwójna gęstość zapisu danych, umożliwia uzyskanie obrazu wideo o wyjątkowej szczegółowości i płynności nawet podczas nagrywania przy dużych prędkościach.

Ostrzeżenie przed odcinkowym pomiarem prędkości

MiVue™ 955WD pokazuje dystans oraz czas w sekundach do zbliżajacego sie fotoradaru, wskazuje ograniczenie prędkosci oraz dostarcza informacji o Twojej średniej prędkości na mierzonym odcinku. Ta nowatorska funkcja Mio ochroni Cie przed otrzymaniem mandatu za przekroczenie prędkości.

 1. Pozostały czas (sekundy)
 2. Średnia prędkość
 3. Ograniczenie prędkości: po przekroczeniu dozwolonej prędkości włączy sie czerwona dioda
 4. Pozostały dystans

Bezpieczeństwo przede wszystkim – GPS Ostrzeżenia o radarach

Rejestrator MiVue™ 955WD został wyposażony w dane o fotoradarach, dzięki czemu zawsze wiesz, gdzie i jak szybko możesz jechać. Baza aktualizowana jest darmowo i dożywotnio przez cały okres eksploatacji urządzenia, dlatego nie będziesz już nigdy potrzebować innego sprzętu.

Wbudowany moduł GPS – rejestruje lokalizacje i prędkość jeśli tylko tego potrzebujesz

Lokalizacja GPS oraz prędkość są zapisywane w każdym nagraniu; to ważny i przydatny dowód. Cały moduł GPS jest wbudowany w kamerę.

Tryb Parkingowy

Gdy silnik jest wyłączony, MiVue™ 955WD może działać w trybie parkingowym

 • Aktywny tryb parkingowy- przy zastosowaniu stałego zasilania Mio Smartbox, urządzenie może działać w aktywnym trybie parkingowym do 24h - nagrania w tym trybie aktywowane są zarówno z czujnika ruchu jak i z czujnika wstrząsów.

Zintegrowane szybkie Wi-Fi – Natychmiastowe parowanie za pomoca kodu QR

Zintegrowane szybkie Wi-Fi umożliwia błyskawiczną transmisje danych, dzięki czemu pobieranie wideo jest jeszcze szybsze. Zeskanuj kod QR widoczny na MiVue™ 955WD, aby łatwo i szybko połączyć sie z Wi-Fi za pomocą aplikacji MiVue™ Pro App w jednym kroku.

W aplikacji możemy przeglądać i odtwarzać nagrania oraz zgrywać je na telefon.

Oprogramowanie sprzętowe i bazę fotoradarów można łatwo aktualizować poprzez OTA (bezprzewodowo), zapewniając stałą aktualność urządzenia.

Śledzenie przeciążeń za pomocą czujnika G-Sensor

Czujnik wstrząsów wykrywa nagłe zmiany ruchu czy kolizje oraz automatycznie uruchamia nagrywanie zdarzenia, które to umieszczane jest w bezpiecznym katalogu i chronione przed nadpisaniem.

Zabezpieczony zostaje aktualnie zapisywany plik. Jeżeli zabezpieczenie nastąpi w początkowych lub końcowych sekundach rozpoczętego pliku, zabezpieczony zostanie również wcześniejszy / kolejny film.

Komendy głosowe:

Kamera posiada możliwość rozpoznawania określonych komend głosowych. Obsługa głosowa bardzo ułatwia korzystanie z urządzenia.

MiVue™ 955WD obsługuje komunikaty wydawane w języku angielskim.

Obsługiwane komunikaty:

 • Emergency Recording - nagrywanie awaryjne (zabezpieczenie bieżącego pliku przed nadpisaniem).
 • Front View - przełączenie na główny widok z kamery przedniej.
 • Rear View - przełączenie na główny widok z kamery tylnej (tylko w przypadku modelu z kamerą tylną - MiVue 955WD).
 • Screen Switch - włączenie / wyłącznie wyświetlacza.
 • Sound Recording Switch - włączenie / wyłączenie nagrywania dźwięku.

Tylna Kamera (MiVue™ E60) posiada sensor optyczny STARVIS™ z czujnikiem ruchu oraz System RCW ostrzegający o kolizji wstecznej

Kamera Mio MiVue™ 955WD jest wyposażona w kamerę tylną MiVue™ E60, która wykorzystuje wysokiej klasy sensor STARVIS firmy Sony do nagrywania wideo o wyższej szczegółowości dzięki technologii Night Vsion w rozdzielczości 2,5K 1440P przy 30 klatkach na sekundę oraz HDR.

Kierowca będzie ostrzegany, gdy samochody za nimi będą zbyt blisko - dzięki ostrzeżeniom o kolizji wstecznej w MiVue™ E60.

Kamera tylna MiVue™ E60 posiada również czujnik ruchu. W trybie parkingowym nagrania moga zostać wzbudzone z czujnika ruchu zarówno z kamery przedniej jak i tylnej.

Superkondensator Super-cap

Dla najbardziej wymagających użytkowników eksploatujących intensywnie rejestrator trasy. Kondensatory jako ogniwo zasilające są bardziej odporne i nie tracą swoich własności z powodu różnic temperatur.

Urządzenie Mio MiVue 955WD jest przystosowane do pracy z ciągłym zasilaniem. Superkondensator wbudowany w urządzenie służy do podtrzymywania ustawień rejestratora jak np. język menu, data, godzina.

Mio MiVue 955WD to wideorejestrator marki Mio z rzeczywistym 4K UHD i aktywnym HDR.

Ekstremalna wyrazistość obrazu!

MiVue™ 955WD gwarantuje perfekcyjną jakość nagrania dzięki rozdzielczości 4K 2160P (8MP), która jest 4 razy wyzsza od Full HD, dodatkowo 2.5K 1440P (5MP) zastosowane w kamerze tylnej daje poczucie maksymalnego zabezpieczenia.

Stłuczka, wypadek, czy odkrycie niewidzianej wcześniej rysy na karoserii auta… Każda z takich sytuacji jest niezwykle stresująca dla kierowców i oznacza jedno: ryzyko drogich napraw oraz konieczność poruszania się przez co najmniej kilka dni transportem publicznym. Aby koszty naprawy można było pokryć z ubezpieczenia, niezbędne są niezbite dowody, że to nie kierowca spowodował szkodę. Wtedy z pomocą przychodzą kamery samochodowe, lecz tylko te, które są w stanie uchwycić każdy szczegół, a jakość nagrania jest na najwyższym poziomie.

Mio MiVue 955WD. Model ten ma większy niż w innych wideorejestratorach sensor 1/1.8, funkcję HDR i autorskie rozwiązanie Mio™ Night Vision Ultra. Tylko połączenie najwyższej jakości podzespołów i odpowiedniej technologii gwarantuje jaśniejsze, wyraźniejsze i bardziej nasycone kolorami obrazy nawet w słabych warunkach oświetleniowych. MiVue 955WD posiada rzeczywisty kąt widzenia wynoszący 140 stopni zarówno z kamery przedniej jak i tylnej, co pozwala na rejestrację szczegółów znajdujących się z przodu, z tyłu oraz na poboczu. To, co wyróżnia MiVue 955WD i ma kluczowe znaczenie dla wiarygodności nagrania, to płynność odtwarzanego obrazu oraz jego szczegółowość.

Jeszcze bardziej czytelne tablice rejestracyjne – czyli creme de la creme dla najbardziej wymagających. Dzięki zastosowaniu funkcji HDR (High Dynamic Range) Mio MiVue 955WD rejestruje 30 klatek w rozdzielczości 2K z obu kamer, z różnymi wartościami ekspozycji a następnie łączy te klatki aby otworzyć pojedyńczy obraz, który jest bardziej czytelny, wyrazisty, nasycony a co najważnejsze ilość szumów jest zredukowana do absolutnego minimum. Pozwala to na odczytanie tablic rejestracyjnych pojazdów nawet w ekstremalnie trudnych warunkach oświetleniowych.

Absolutny top wśród kamer samochodowych

Kamera Mio MiVue 955WD może zasługiwać na takie miano dzięki zapisowi plików na karcie SD, nie co minutę a co sekundę! Taka częstotliwość zapewnia maksymalną ochronę danych. Jeśli zdarzy się wypadek, pliki zostaną automatycznie naprawione podczas uruchamiania kamery samochodowej. Format wideo SuperMP4 (H.265) pozwala na większą kompatybilność z systemami Windows, iOS i Android. Do odtwarzania filmów w formacie H.265 należy używać urządzenia i odtwarzacza wideo obsługujacego 4K HEVC.

Należy pamietać iż takiej klasy sprzęt wymaga wsparcia również odpowiedniej karty SD, do poprawnego działania kamery wymagana jest karta pamięci klasy prędkości UHS Speed Class 3 U3/V30 do 256GB pojemności.

O tym iż marka Mio wyznacza nowe standarty technologii świadczy również fakt iz kamera ta wyposażona jest w unikalną funkcje ostrzeżeń przed odcinkowym pomiarem prędkości. Kombinacja odpowiednich algorytmów i technologii GPS pozwala na szybką kalkulację czasu oraz odległości względem pomiaru oraz obliczenie dystansu do końca odcinka.

Główne cechy:

 • Mio Sensor Ultra jest 1.7 razy większy od tradycyjnego sensora.
 • Obsługa za pomocą komend głosowych (w języku angielskim).
 • Ekran 2,7" – wyjątkowa łatwość użycia i intuicyjna obsługa
 • Kamera przednia: 4K 3840 x 2160 przy 30 klatkach/s
 • 2K 2560 x 1440 Auto HDR (automatycznie wyłączony HDR od 6:30 do 18:00 przy 60fps, automatycznie włączany HDR od 18:01 do 6:29 przy 30fps)
 • 2K 2560 x 1440 przy 60 klatkach/s
 • 2K 2560 x 1440 przy 30 klatkach/s HDR
 • Kamera Tylna: 2K 2560 x 1440 przy 30 klatkach/s HDR
 • Tylna Kamera (MiVue™ E60) posiada sensor optyczny STARVIS™ z czujnikiem ruchu oraz System RCW ostrzegający o kolizji wstecznej
 • Szeroki rzeczywisty kąt widzenia 140° przód i tył – uchwyci każdy szczegół w krytycznych momentach dzięki technologii szerokiego zakresu dynamiki
 • Wbudowany moduł WIFI - natychmiastowe parowanie za pomoca kodu QR oraz obsługa poprzez aplikację mobilną MiVue Pro
 • Ostrzeżenie przed odcinkowym pomiarem prędkości - pokazuje dystans oraz czas w sekundach do zbliżajacego się fotoradaru, wskazuje ograniczenie prędkosci oraz dostarcza informacji o Twojej średniej prędkości na mierzonym odcinku.
 • GPS - Ostrzeżenia o fotoradarach – Wbudowana baza fotoradarów z opatentowanym systemem inteligentnych ostrzeżeń. Urządzenie w dynamiczny sposób analizuje odległości i prędkości zbliżania się do radaru. Baza posiada bezpłatne aktualizacje przez cały okres eksploatacji urządzenia.
 • Wbudowany moduł GPS – automatycznie rejestruje informacje dotyczące jazdy, w tym prędkość, szerokość i długość geograficzną, wysokość oraz kierunek. Zapis prędkości może być widoczny na nagraniu lub ukryty jeśli tego chcemy.
 • 3- Osiowy G-sensor – nagrywa kierunek i siłę przeciążenia
 • Tryb parkingowy – aktywuje nagrywania awaryjne w przypadku wykrycia ruchu oraz/lub wstrząsu np. uderzenie w auto gdy kierowcy nie ma w aucie; wymaga Smartbox/PowerBox, który nie jest częścią zestawu
 • Karta Micro SD™ – zalecana karta pamięci klasy prędkości UHS Speed Class 3 U3/V30 do 256GB pojemności

Zalecamy zakup dedykowanej, wzmocnionej karty pamięci do rejestratora trasy Mio MiVue 955WD Dual.

Specyfikacja techniczna:

 • Sensor optyczny: 8 Mega Pixels 1/1.8’’ sensor

Rozdzielczość nagrywania kamery przedniej:

 • 4K 3840 x 2160 przy 30 klatkach/s
 • 2K 2560 x 1440 Auto HDR (automatycznie wyłączony HDR od 6:30 do 18:00 przy 60fps, automatycznie włączany HDR od 18:01 do 6:29 przy 30fps)
 • 2K 2560 x 1440 przy 60 klatkach/s
 • 2K 2560 x 1440 przy 30 klatkach/s HDR

Rozdzielczość nagrywania kamery tylnej:

 • 2K 2560 x 1440 przy 30 klatkach/s HDR
 • Kąt widzenia: 140 stopni (przód i tył)
 • Przysłona: F2.0 (przód i tył)
 • Format nagrywania: .mp4 (H.265)
 • Wymiary kamery przedniej: 102.5 (H) x 61.75 (W) x 40.25 (D) mm
 • Wymiary kamery tylnej: 68.45 (H) x 34.5 (W) x 28.7 (D) mm
 • Waga kamery przedniej: 130 g
 • Waga kamery tylnej: 37.55 g
 • Wielkość ekranu: 2,7 cala
 • Wbudowany GPS: tak
 • Zintegrowane WIFI: tak
 • Wbudowany SuperKondensator: tak
 • 3-osiowy czujnik z wielostopniowa regulacja: tak
 • Obsługa kart pamięci: Tak (zalecana karta pamięci klasy prędkości UHS Speed Class 3 U3/V30 do 256GB pojemności)
 • Obsługa tylnej kamery: tak (kamera MiVue E60, dostępna w zestawie w wersji dual - Mio MiVue 955WD)
 • Smartbox : tak (opcjonalnie)
 • Pozycjonowanie GPS: tak
 • Ostrzeżenia GPS o fotoradarach: tak
 • Ostrzeżenie przed odcinkowym pomiarem prędkości: tak
 • Komendy głosowe: tak, w języku angielskim
 • Tryb parkingowy: tak
 • Tryb zdjęć: tak
 • Automatyczne włączanie zasilania: tak
 • Nagrywanie zdarzeń: tak
 • Aplikacja dla smartfona: MiVue™ Pro App

Zestaw zawiera:

 • Wideorejestrator Mio MiVue 955W
 • Kamera tylna Mio MiVue™ E60
 • Przewód 8m łączący kamerę przód tył
 • Uchwyt 3m do szyby kamery przedniej
 • Ładowarka samochodowa
 • instrukcja obsługi
 • Statyczna naklejka na okno

Galeria zdjęć:

Dane techniczne

Jakość zapisu 4K UHD (3840 x 2160)
Kąt widzenia 140°
Przekątna ekranu 2,7 cala
Moduł GPS Tak
Moduł WiFi Tak
Tryb parkingowy Aktywny
Ilość kanałów 2-kanałowe
Okres gwarancji 24 miesiące

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium