Darmowa dostawa od 100 zł brutto do automatu Paczkomat Inpost / darmowa dostawa od 200 zł brutto kurierem DPD / GLS / Pocztex

 

MIO MIVUE 886 + 256GB + Smartbox III

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 1 229,00 zł 1229.00
ilość zestaw

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Mio
Kod produktu: 886256smartbox

Opis

Rejestrator trasy MIO MiVue 886 4k + karta pamięci 256GB class10 U3 + zasilacz trybu parkingowego Mio Smartbox III

Główne cechy:

 • Technologia obrazu Mio Night Vision Ultra
 • Mio Sensor Ultra jest 1.7 razy większy od tradycyjnego sensora
 • Ekstremalna wyrazistosc obrazu 4K - Nagrywanie w rozdzielczosci 4K 2160P Ultra High Definition
 • Jeszcze bardziej czytelne tablice rejestracyjne dzieki HDR - 2K 1440P/30fps z HDR
 • Idealnie płynny obraz nawet przy dużych prędkościach, nagrywanie 120 kl/sec, w rozdzielczości Full HD
 • Przysłona obiektywu - F1.7
 • Ostrzeżenie przed odcinkowym pomiarem prędkości - pokazuje dystans oraz czas w sekundach do zbliżającego się fotoradaru
 • GPS - Ostrzeżenia o fotoradarach - Wbudowana baza fotoradarów z opatentowanym systemem inteligentnych ostrzeżeń.
 • Szeroki kąt widzenia - 160°
 • Zintegrowany moduł Wi-Fi 5
 • Wbudowany moduł GPS
 • 3 osiowy sensor przeciążeń (G-Sensor)
 • Tryb parkingowy – aktywuje nagrywania awaryjne w przypadku wykrycia ruchu oraz/lub wstrząsu
 • Uchwyt obrotowy 3m – mały uchwyt na taśmę 3m ma możliwość łatwego ustawienia pod dowolnym kątem w celu gromadzenia dokumentacji wideo

Mio Night Vision Ultra

Korzystając z najnowocześniejszej technologii Mio™ Night Vision Ultra masz gwarancje idealnej jasności i płynności nagrania. Profesjonalna technologia automatycznego dostrajania obrazu i szklane soczewki zapewnią iż Twój film będzie odpowiednio doświetlony.

MiVue™ 886 jest wyposażony w Sensor Mio Ultra, który zapewnia wyjątkową klarowność obrazu i niezwykle żywe kolory podczas nagrywania w esktremalnie słabych warunkach oświetleniowych.

W zestawie wraz z kamerą Mio MiVue 886:

zasilacz trybu parkingowego Mio Smartbox III

Specjalny zestaw zasilania który bezpośrednio podłącza się pod instalacje elektryczna auta. Wspiera tryb parkingowy rejestratora Mio MiVue gdy silnik zostaje wyłączony. Zapobiega rozładowaniu się akumulatora w aucie.

oraz

karta pamięci 256GB class10 U3

Mio Mivue 886 nie posiada wsparcia kamery tylnej.

Opis produktu:

Mio Mivue 886

CO OFERUJE MIVUE™ 886 FIRMY MIO

Mio Sensor Ultra

MiVue™ 886 zapewnia oszałamiającą jakość obrazu wideo dzięki 1/1.8" wiekszy sensor, który jest 1,7 raza wiekszy niż zwykły sensor. W porównaniu z mniejszymi przetwornikami obrazu, 1/1.8" wiekszy sensor zapewnia wyjatkową klarowność obrazu i niezwykłe żywe kolory, podczas nagrywania jaśniejszego wideo przy słabym oświetleniu.

Mio MiVue 886 to pierwszy wideorejestrator marki Mio z rzeczywistym 4K UHD i aktywnym HDR.

Ekstremalna wyrazistość obrazu!

Rozdzielczość 4K UHD oraz wbudowany HDR sprawią, że kierowca otrzyma wysokiej jakości nagrania niezależnie od pory dnia. 4K UHD, HDR (High Dynamic Range), tryb slow motion i 120 klatek na sekundę - gwarancją nieskazitelnego obrazu.

Stłuczka, wypadek, czy odkrycie niewidzianej wcześniej rysy na karoserii auta… Każda z takich sytuacji jest niezwykle stresująca dla kierowców i oznacza jedno: ryzyko drogich napraw oraz konieczność poruszania się przez co najmniej kilka dni transportem publicznym. Aby koszty naprawy można było pokryć z ubezpieczenia, niezbędne są niezbite dowody, że to nie kierowca spowodował szkodę. Wtedy z pomocą przychodzą kamery samochodowe, lecz tylko te, które są w stanie uchwycić każdy szczegół, a jakość nagrania jest na najwyższym poziomie.

Mio MiVue 886. Model ten ma większy niż w innych wideorejestratorach sensor 1/1.8, funkcję HDR i autorskie rozwiązanie Mio™ Night Vision Ultra. Tylko połączenie najwyższej jakości podzespołów i odpowiedniej technologii gwarantuje jaśniejsze, wyraźniejsze i bardziej nasycone kolorami obrazy nawet w słabych warunkach oświetleniowych. MiVue 886 posiada rzeczywisty kąt widzenia wynoszący aż 160 stopni co pozwala na rejestrację szczegółów znajdujących się na poboczu. To, co wyróżnia MiVue 886 i ma kluczowe znaczenie dla wiarygodności nagrania, to płynność odtwarzanego obrazu oraz jego szczegółowość. Użytkownik ma do dyspozycji aż 6 ustawień rozdzielczości, w tym możliwość nagrywania w tempie 120 FPS przy rozdzielczości Full HD.

Jeszcze bardziej czytelne tablice rejestracyjne – czyli creme de la creme dla najbardziej wymagających. Dzięki zastosowaniu funkcji HDR (High Dynamic Range) Mio MiVue 886 rejestruje 30 klatek w rozdzielczości 2K z różnymi wartościami ekspozycji a następnie łączy te klatki aby otworzyć pojedyńczy obraz, który jest bardziej czytelny, wyrazisty, nasycony a co najważnejsze ilość szumów jest zredukowana do absolutnego minimum. Pozwala to na odczytanie tablic rejestracyjnych pojazdów nawet w ekstremalnie trudnych warunkach oświetleniowych.

3 Tryby parkingowe

Gdy silnik jest wyłączony, MiVue™ 886 automatycznie przełącza się na Inteligentny tryb parkingowy (wykrywanie ruchu i uderzenia) lub Pasywny tryb parkingowy (tylko wykrywanie uderzenia). Funkcja trybu poklatkowego jest dostępna przy wyborze Inteligentnego trybu parkingowego, która wykonuje sekwencję klatek na sekundę, aby zarejestrować zmiany, które zachodzą powoli w czasie.

Absolutny top wśród kamer samochodowych

Kamera Mio może zasługiwać na takie miano dzięki zapisowi plików na karcie SD, nie co minutę a co sekundę! Taka częstotliwość zapewnia maksymalną ochronę danych. Jeśli zdarzy się wypadek, pliki zostaną automatycznie naprawione podczas uruchamiania kamery samochodowej. Format wideo MP4 (H.264) pozwala na większą kompatybilność z systemami Windows, iOS i Android. Należy pamietać iż takiej klasy sprzęt wymaga wsparcia również odpowiedniej karty SD, minimum U3 do 256GB pojemności. O tym iż marka Mio wyznacza nowe standarty technologii świadczy również fakt iz kamera ta wyposażona jest w unikalną funkcje ostrzeżeń przed odcinkowym pomiarem prędkości. Kombinacja odpowiednich algorytmów i technologii GPS pozwala na szybką kalkulację czasu oraz odległości względem pomiaru oraz obliczenie dystansu do końca odcinka.

Przekrocz swoje oczekiwania: Ekstremalna wyrazistosc obrazu 4K - Nagrywanie w rozdzielczosci 4K 2160P Ultra High Definition

MiVue™ 886 zapewnia ekstremalną wyrazistość dzięki rozdzielczości 4K, która to jest czterokrotnie wyższa niż rozdzielczość Full HD. Dzięki nagraniu 4K, każdy szczegół może być powiększony i nadal widoczny, chroniąc Twoje bezpieczeństwo jazdy w doskonały sposób.

Jeszcze bardziej czytelne tablice rejestracyjne - Nagrywanie dla najbardziej wymagających.

Dzięki zastosowaniu funkcji HDR (High Dynamic Range) Mio MiVue 886 rejestruje 30 klatek w rozdzielczości 2K 1440P. Pozwala to na odczytanie tablic rejestracyjnych pojazdów nawet w ekstremalnie trudnych warunkach oświetleniowych.

Kryształowo czysty obraz wideo nawet przy dużych prędkościach

MiVue™ 886 zapewnia nagrywanie materiałów filmowych Full HD 1080P z szybkością 120 klatek/s. W porównaniu z szybkością nagrywania 30 klatek/s, ta poczwórna gęstość zapisu danych, umożliwia uzyskanie obrazu wideo o wyjątkowej szczegółowości i płynności nawet podczas nagrywania przy dużych prędkościach.

Ostrzeżenie przed odcinkowym pomiarem prędkości

MiVue™ 886 pokazuje dystans oraz czas w sekundach do zbliżajacego się fotoradaru, wskazuje ograniczenie prędkości oraz dostarcza informacji o Twojej średniej prędkości na mierzonym odcinku. Ta nowatorska funkcja Mio ochroni Cię przed otrzymaniem mandatu za przekroczenie prędkości.

Bezpieczeństwo przede wszystkim – GPS Ostrzeżenia o radarach

Rejestrator MiVue™ 886 został wyposażony w dane o fotoradarach, dzięki czemu zawsze wiesz, gdzie i jak szybko możesz jechać. Baza aktualizowana jest darmowo i dożywotnio przez cały okres eksploatacji urządzenia, dlatego nie będziesz już nigdy potrzebować innego sprzętu.

Wbudowany moduł GPS – rejestruje lokalizacje i prędkość jeśli tylko tego potrzebujesz

Lokalizacja GPS oraz prędkość są zapisywane w każdym nagraniu; to ważny i przydatny dowód. Wyświetlanie prędkości na filmie możesz włączyć lub wyłączyć. Cały moduł GPS jest wbudowany w kamerę.

Tryb parkingowy z pasywnym zasilaniem

Dzięki trybowi parkingowemu podtrzymywanemu bateryjnie do 48 godzin w stanie gotowości (48 godzinny czas podtrzymania zależy od liczby uruchomień i temperatury), nagrywanie rozpoczyna się automatycznie po wykryciu drgań i może być długo podtrzymywane dzięki wewnętrznej baterii.

Tryb parkingowy pasywny działa do 48 godzin lub do +- 10 uruchomień kamery w tym trybie (w zależności od naładowania baterii). Tryb parkingowy pasywny jest aktywowany za pomocą czujnika wstrząsów (w tym trybie kamera nie aktywuje nagrania z czujnika ruchu)

Przy zastosowaniu stałego zasilania Mio Smartbox, urządzenie może działać w aktywnym trybie parkingowym do 24h - nagrania w tym trybie aktywowane są zarówno z czujnika ruchu jak i z czujnika wstrząsów.

Wbudowany dwuzakresowy moduł WIFI (2.4 i 5 Ghz) – Wykonywanie w czasie rzeczywistym kopii zapasowej do smartfona i aktualizacji OTA

Jako nowość w kamerze MiVue™ 886 został wbudowany wydajny moduł WIFI pracujący w dwóch pasmach : 2.4Ghz oraz 5Ghz. Dzięki temu kamerą możemy sterować za pomocą dedykowanej aplikacji Mivue Pro, która jest darmowa na systemy Android oraz iOS.

W aplikacji możemy przeglądać i odtwarzać nagrania oraz zgrywać je na telefon.

Zintegrowane WIFI wykonuje w czasie rzeczywistym synchronizacje materiału filmowego ze smartfonem. Oprogramowanie sprzętowe i bazę fotoradarów można łatwo aktualizować poprzez OTA (bezprzewodowo), zapewniając stałą aktualność urządzenia.

Śledzenie przeciążeń za pomocą czujnika G-Sensor

Czujnik wstrząsów wykrywa nagłe zmiany ruchu czy kolizje oraz automatycznie uruchamia nagrywanie zdarzenia, które to umieszczane jest w bezpiecznym katalogu i chronione przed nadpisaniem.

Mały uchwyt obrotowy 3m

Kamera MiVue™ 886 posiada w zestawie mały uchwyt na taśmę 3m, który ma możliwość łatwego ustawienia pod dowolnym kątem w celu gromadzenia dokumentacji wideo.

Znajdz zaparkowany samochód

Dzieki najnowszej funkcji "Znajdź zaparkowany samochód", MiVue™ 886 zapisuje koordynaty GPS. Połącz się z urządzeniem za pomocą Bluetooth i bez problemu trafisz do samochodu.

* Wymagany jest sygnał GPS i połaczeniem Bluetooth podczas krzystania z funkcji.

Ewidencja Przebiegu

Ta funkcja pokaże w aplikacji mobilnej Mio raport z Twoich przejazdów. Trasy będą podzielone na typy (np. służbowe i prywatne), poznasz dokładny czas każdej z nich i ile kilometrów zostało przejechanych.

Do poprawnego działania funkcji BT, należy w swoim telefonie wyłączyć automatycznie blokowanie procesów w tle (oszczędzanie baterii) dla aplikacji MIVUE PRO.

Główne cechy:

 • Mio Sensor Ultra jest 1.7 razy większy od tradycyjnego sensora.
 • Ekran 3" – wyjątkowa łatwość użycia i intuicyjna obsługa
 • Nagrywanie Full HD 1080p z płynnością 120 klatek na sekundę (FPS) w technologii H.264
 • Nagrywanie 2K 1440p z płynnością 60 klatek na sekundę (FPS)
 • Nagrywanie 2K 1440p HDR z płynnością 30 klatek na sekundę (FPS)
 • Nagrywanie 4K 2160p z płynnością 30 klatek na sekundę (FPS)
 • Szeroki rzeczywisty kąt widzenia 160° – uchwyci każdy szczegół w krytycznych momentach dzięki technologii szerokiego zakresu dynamiki
 • Szklana optyka z przysłoną F1.7 – pozwala na uzyskanie najwyższej ostrości i jasności obrazu.
 • Wbudowany Bluetooth - znajdź zaparkowany samochód
 • Wbudowany dwuzakresowy moduł WIFI (2.4 i 5 Ghz) - obsługa poprzez aplikację mobilną MiVue Pro
 • Ostrzeżenie przed odcinkowym pomiarem prędkości - pokazuje dystans oraz czas w sekundach do zbliżajacego sie fotoradaru, wskazuje ograniczenie prędkosci oraz dostarcza informacji o Twojej średniej prędkości na mierzonym odcinku.
 • GPS - Ostrzeżenia o fotoradarach – Wbudowana baza fotoradarów z opatentowanym systemem inteligentnych ostrzeżeń. Urządzenie w dynamiczny sposób analizuje odległości i prędkości zbliżania się do radaru. Baza posiada bezpłatne aktualizacje przez cały okres eksploatacji urządzenia.
 • Wbudowany moduł GPS – automatycznie rejestruje informacje dotyczące jazdy, w tym prędkość, szerokość i długość geograficzną, wysokość oraz kierunek. Zapis prędkości może być widoczny na nagraniu lub ukryty jeśli tego chcemy.
 • 3- Osiowy G-sensor – nagrywa kierunek i siłę przeciążenia
 • Tryb parkingowy – aktywuje nagrywania awaryjne w przypadku wykrycia ruchu oraz/lub wstrząsu np. uderzenie w auto gdy kierowcy nie ma w aucie; wymaga Smartbox/PowerBox, który nie jest częścią zestawu
 • Uchwyt obrotowy 3m – mały uchwyt na taśmę 3m ma możliwość łatwego ustawienia pod dowolnym kątem w celu gromadzenia dokumentacji wideo
 • Karta Micro SD™ – zalecana klasa 10 micro SD™ maks. 256 GB pojemności
 • Mio MiVue™ Manager – udostępniaj swoje nagrania dzięki aplikacji komputerowej MiVue™ Manager (Windows/MAC)

Specyfikacja techniczna:

 • Sensor optyczny: 8 Mega Pixels 1/1.8’’ sensor

Rozdzielczość nagrywania:

 • 4K 3840 x 2160 przy 30 klatkach/s
 • 2K 2560 x 1440 przy 60 klatkach/s
 • 2K 2560 x 1440 przy 30 klatkach/s HDR
 • Full HD 1920 x 1080 przy 120 klatkach/s
 • Full HD 1920 x 1080 przy 60 klatkach/s
 • Full HD 1920 x 1080 przy 30 klatkach/s
 • Kąt widzenia: 160 stopni
 • Przysłona: F1.7
 • Format nagrywania: .mp4 (H.264)
 • Wymiary: 94,2(S) x 56,6(W) x 41(G) mm
 • Waga: 124.5 g
 • Wielkość ekranu: 3 cale
 • Wbudowany GPS: tak
 • Zintegrowane WIFI: tak 2,4GHZ / 5GHZ
 • Wbudowany Bluetooth: tak
 • 3-osiowy czujnik z wielostopniowa regulacja: tak
 • Obsługa kart pamięci: Tak (Zalecana karta microSD™ klasy 10 o pojemności do 256 GB)
 • Obsługa tylnej kamery: nie
 • Smartbox : tak (opcjonalnie)
 • Pozycjonowanie GPS: tak
 • Ostrzeżenia GPS o fotoradarach: tak
 • Ostrzeżenie przed odcinkowym pomiarem prędkości: tak
 • 3 in 1 Tryb parkingowy: tak
 • Ewidencja Przebiegu: tak
 • Tryb zdjęć: tak
 • Automatyczne włączanie zasilania: tak
 • Nagrywanie zdarzeń: tak
 • Aplikacja dla komputera: MiVue™ Manager
 • Aplikacja dla smartfona: MiVue™ Pro App

Zestaw zawiera:

 • Wideorejestrator Mio MiVue 886
 • Uchwyt 3m do szyby
 • Ładowarka samochodowa
 • instrukcja obsługi
 • Statyczna naklejka na okno
 • karta pamięci 256gb class10 U3.
 • zasilacz trybu parkingowego Mio Smartbox III

Pytania i odpowiedzi:

 1. Jaka jest długość ładowarki samochodowej w modelu Mio 886 ? Ładowarka samochodowa w modelu Mio 886 posiada 3,5 m długości. Ładowarka zakończona jest złączem miniUSB .
 2. Chciałbym zastosować Mio 886 do nagrań na parkingu, czy jest taka możliwość ? Tak, jak najbardziej, model Mio 886 posiada tryb parkingowy pasywny i aktywny. W trybie parkingowym pasywnym urządzenie działa do 48 godzin bez dodatkowego zasilacza - podany czas jest to czas czuwania kamery , przy każdorazowym uruchomieniu kamery w tym trybie - czas ten ulega skróceniu. Maksymalna ilość uruchomień w trybie pasywnym to 10. Do prawidłowego działania trybu parkingowego aktywnego zalecamy używanie zasilacza Mio Smartbox , który jest dostępny na naszych pozostałych aukcjach.
 3. Czy Mio 886 posiada dotykowy ekran? Nie, ekran w tym modelu nie jest dotykowy - nawigacja po menu rejestratora odbywa się za pomocą czterech przycisków umieszczonych po prawej stronie urządzenia.
 4. Czy kamera nagrywa również dźwięk? Chciałbym mieć możliwość nagrywania filmików z dźwiękiem, ale w pewnych sytuacjach chciałbym wyłączyć nagrywanie dźwięku, czy kamera Mio 886 daje mi taką możliwość? Tak, w Mio 886 mamy możliwość nagrywania filmu zarówno z dźwiękiem jak i bez dźwięku.
 5. Czy podczas nagrywania trasy można wygasić ekran ? tak, podgląd rejestrowanej trasy może być ciągle aktywny, możemy również wygasić ekran w trakcie nagrywania.

Galeria zdjęć:

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium